MRU

 

Nowe rozwiązania analizy i pomiaru Biogazu i analizy spalin z Biomasy.

 

Twój Problem jest zadaniem dla nas!

 


Opyima7 Biogaz NOVAplus Biogaz SWG100 Biogaz SWG100 Biocompact

 

 

Serdecznie witamy na polskiej stronie firmy MRU Sp. z o.o.

MRU Sp. z o.o. jest generalnym i jedynym przedstawicielem Firmy MRU GmbH w Polsce. Jednocześnie jesteśmy gwarantem zabudowy tylko oryginalnych części  producenta , jak i wszystkich komponentów w osprzęcie pomiarowym zapewniając utrzymanie ostrych procedur serwisu fabrycznego MRU

MRU należy od  1984 roku do czołówki producentów stacjonarnych i przenośnych High-Tech Analizatorów Spalin. W tym czasie paleta produktów była coraz bardziej rozszerzana  i udoskonalana pod względem technicznym , ergonomicznym i funkcjonalnym.  Urządzenia MRU są rozprowadzane po całym świecie poprzez sieć partnerską lub własne filie. W Polsce sprzedajemy urządzenia pomiarowe MRU od 1996 roku.

Dla naszych Klientów ważny jest fakt , iż prowadzimy miejscowy serwis fabryczny. Jednym z naszych głównych priorytetów  jest wspieranie wszystkich naszych Klientów oraz dbanie o urządzenia, którymi się posługują. Podstawą dla nas i motorem działania jest  Zadowolenie Klienta . Rozbudowa i usprawnianie serwisu analizatorów MRU - to dla nas wyzwanie i główne zadanie. Nasz polski serwis w Puszczykowie koło Poznania służy Państwu pomocą we wszystkich sprawach związanych z pomiarami spalin, temperatury, ciągu, detekcją gazów i obsługą serwisową urządzeń. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

 

Posiadamy perfekcyjnie wyposażone laboratorium wzorcujące.

 

 

Książka skarg wniosków lub pochwał

 

 

MRU Sp. z o.o.
ul. Zielona 11
62-040 Puszczykowo
tel/fax: +48 61 639 45 05
info@mru-instruments.pl

Kontakt 24h:

+48 660 506 447

+48 664 410 770