Serwis fabryczny

Jesteśmy generalnym przedstawicielem firmy Messgeräte für Rauchgase und Umweltschutz w Polsce i gwarantujemy serwis fabryczny na wszystkie urządzenia MRU.


Telefon awaryjny: 660-506-447

Jak działa serwis?

Wdrążamy system zarządzania 17025 na wzorcowanie analizatorów spalin (wg wytycznych PCA). Gwarantujemy serwis fabryczny na wszystkie urządzenia MRU.
Naszym celem jest szybka naprawa urządzeń i dokładne poinformowanie klienta o kosztach usługi. Analizator lub inne urządzenie, które zostanie dostarczone do serwisu jest niezwłocznie poddawane testom.W ciągu 24 godzin klient otrzymuje dokładny kosztorys usługi.
Uwaga: w przypadku rezygnacji z usługi mogą zostać naliczone koszty wykonania testu urządzenia. Naprawy i serwis trwają do 48 godzin.
W przypadku napraw o dłuższych terminach istnieje możliwość otrzymania urządzenia zastępczego .  Gwarancja na nowe sensory obejmuje 1 rok. Naprawy gwarancyjne na urządzenia MRU oraz pogwarancyjne na wszelkie urządzenia analityczne. Magazyn części zamiennych na miejscu - zapewniamy szybką obsługę. Posiadamy  dostęp do wszystkich oryginalnych części zamiennych , jak i każdej dokumentacji. Każdorazowo wykonujemy kalibrację urządzeń stosując gazy wzorcowe. Prowadzimy bank informacji wszystkich przeglądów i napraw urządzeń. Serwisanci MRU są regularnie szkoleni w Niemczech w zakresie wszystkich ulepszeń technologicznych.

Co obejmuje serwis MRU? ważne!!!

W razie konieczności naprawy, wymiany czujników lub innych części  , przed podjęciem pracy , informujemy użytkownika o takiej konieczności i prosimy o akceptację kosztów.